تبلیغات
مبلمان | مبلمان اداری | مبلمان منزل و آشپزخانه - دکوراسیونی مطابق سلیقه همه اعضای خانواده

افراد در هر سنی که باشند از کودک یا مسن، مبلمان و وسایل راحت، فضایی سازمان یافته و مرتب با نورپردازی زیبا و مجهز به سیستم تهویه مناسب و ایده آل را دوست دارند و در چنین فضایی احساس رضایت و آرامش می کنند. بنابراین برای اینکه تمام اعضای خانواده شما در تمام قسمت های خانه احساس آرامش و راحتی کنند، باید این موارد در دکوراسیون اعمال شود.
برای اینکه همه افراد خانواده از دکوراسیون «منزل» راضی باشند، می توانید از رنگ یا رنگ های مورد علاقه خود، برای عناصر بادوام و اصلی در دکوراسیون استفاده کنید و رنگ های متنوع و شاد دیگر را به عنوان چاشنی در قالب اکسسوری ها به دکوراسیون بیافزایید تا اعضای خانواده شما هر یک بتوانند رنگ مورد علاقه خود را در دکوراسیون خانه بیابند و از تماشای آن لذت ببرند.

دکوراسیون،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیونی مطابق سلیقه همه اعضای خانواده

دکوراسیون آشپزخانه

کودکان هم مانند شما زمان زیادی از روز را در آشپزخانه سپری می کنند به همین علت دکوراسیون آشپزخانه از اهمیت ویژه ای برخوردار است. آنها وقتی که بسیار کوچک هستند دوست دارند نزدیک شما باشند و تمام زمانی را که در آشپزخانههستید آنها را در کنار خود دارید؛ همچنین وقتی کمی بزرگ تر می شوند و قد می کشند، علاقه زیادی در بلند کردن در قابلمه و دزدکی سرک کشیدن به غذا دارند. بنابراین شما باید پتانسیل های آشپزخانه تان را به حداکثر برسانید و فضا را طوری چیدمان کنید که برای حضور کودک مناسب باشد؛ به نحوی که کودک زیر دست و پا نماند و بتواند به انجام کارها و سرگرمی های خاص خود در کنار شما بپردازد.
فضاهایی از قبیل جزیره آشپزخانه، کنج صبحانه خوری و کانتر اوپن آشپزخانهمعمولا فضاهای امنی برای کودکان هستند که به دور از اجاق گاز و مناطق خطرناک بتواند به انجام تکالیف یا نقاشی در کنار شما بپردازند. اختصاص دادن قسمت کوچکی از سطح کانتر، یک کشو برای قرار دادن مداد رنگی ها و دیگر وسایل مخصوص کودک و همچنین یک صندلی راحت می تواند فضایی مناسب و کامل در آشپزخانهبرای کودک به وجود بیاورد.

دکوراسیون اتاق نشیمن

ایده آل ترین دکوراسیون اتاق نشیمن فضایی است که تمام اعضای خانواده در سنین مختلف از بودن در آن احساس رضایت و راحتی کنند و در کمال آرامش و تفاهم به انجام فعالیت ها، سرگرمی های گروهی یا شخصی در کنار هم بپردازند. همچنین بهترین و کامل ترین دکوراسیون اتاق نشیمن، فضایی است که مجموعه ای از فعالیت های متنوع از قبیل تماشای تلویزیون، مطالعه، بازی، انجام تکالیف و کارهای هنری و همچنین گفت وگویی دوستانه در آن قابل انجام باشد.
گاهی اوقات انجام اقداماتی مبتکرانه می تواند فضا را در عین کودکانه بودن، موردپسند بزرگسالان نیز قرار دهد. برای مثال در این تصویر مشاهده می کنید که قرار دادن مجموعه ای از حروف الفبا به اشکال و رنگ های متنوع روی دیوار دکوراسیون اتاق نشیمن، جلوه ای ایجاد کرده است که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان جذاب و خوشایند است.در این تصویر، قالیچه های رنگارنگ با طرحی کودکانه همراه با کاناپه و کوسن هایی رنگارنگ و تابلوی نقاشی بر دیوار احساسی در فضا خلق کرده است که هم برای کودکان و هم برای بزرگسالان دوست داشتنی و دلنشین است.

دکوراسیون،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون اتاق نشیمن

تدارک دیدن این نیمکت زیبا با تشکچه و کوسن های نرم و گرم، فضایی مناسب برای کتاب خواندن مادری برای فرزندش فراهم کرده است. البته این فضا پس از چند سال، زمانی که کودک خواندن بیاموزد، می تواند جایی برای مطالعه و درس خواندن خود کودک محسوب شود.
در این تصویر یک فضای غذاخوری را مشاهده می کنید در آن تمام شرایط برای دور هم جمع شدن اعضای خانواده و به خصوص حضور کودک فراهم است. صندلی های کوتاه و راحت و فضاهای ذخیره سازی متعدد، محیطی مرتب و سازمان یافته به وجود آورده که مناسب برای کودکان و بزرگسالان است.

دکوراسیون،دکوراسیون داخلی،دکوراسیون آشپزخانه
دکوراسیون اتاق نشیمن
طبقه بندی:
برچسب ها: دکوراسیون، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون اتاق نشیمن، دکوراسیون آشپزخانه،

تاریخ : یکشنبه 1 تیر 1393 | 04:12 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات