تبلیغات
مبلمان | مبلمان اداری | مبلمان منزل و آشپزخانه - دکوراسیون اتاق نشیمن (۴)

در طراحی داخلی امروز گونه های بسیاری جهت طراحی دکوراسیون اتاق نشیمن موجود است.  نکته حائز اهمیت در این باره، انتخاب آن گونه ی طراحی ست که القا کننده بهترین احساس بر شخص بوده و با روحیات وی سازگار باشد. در این بخش چند گونه ی متداول طراحی را در کنار هم بررسی خواهیم کرد:
- انتخاب های درستی که می تواند به بهتر دیده شدن اتاق نشیمن در ددکوراسیون داخلی فضاهای کوچک کمک کند:

دکوراسیون اتاق نشیمن جمع و جور آپارتمانی
دکوراسیون اتاق نشیمن جمع و جور آپارتمانی

اتاق نشیمن کوچک را می توان با گزینش درست وسایل در طراحی دکوراسیون ، به راحتی پوشش داده و در عین زیبایی از کوچک به نظر رسیدن آن کاست. بهترین انتخاب در این زمینه استفاده از مبلمان و اسباب ظریف است ؛‌ همچنین تا حد امکان می بایست، استفاده از وسایل کوچک محدود شود تا با برقراری نظم در دکوراسیون داخلی وسایل به درستی دیده شده و جلوه  آن در انبوه وسایل کم نشود. استفاده از کاناپه ی بزرگ و همچنین بهره گیری از دیوار جهت برقراری انسجام رنگی و هم تزیین دیوار با استفاده از قاب ها، چراغ های تزیینی و … ، می تواند از محدود به نظر رسیدن دکوراسیون داخلی جلوگیری کند.

پوشش دادن فضاهای بزرگ در دکوراسیون اتاق نشیمن

پوشش دادن فضاهای بزرگ به صورتی که در کنار به چشم آمدن تمامی وسایل، ازپاشیدگی و نظم آن کاسته نشود، پرسشی ست که می تواند پاسخ هایی زیادی را در طراحی دکوراسیون داخلی به همراه داشته باشد.  تناسب رنگی میان سقف و کف، به شکلی ساختار یافته است که مبلمان نیز با تزیینات دیوار و درب ها تطابق رنگی داشته و نظام بندی محیط را به شکل کامل حفظ کرده است. شایان ذکر است که وجود سنگ مرمر در کف، علاوه بر انتقال حس شکوه، موجب کاهش جذب گرما در فضایی بزرگ و نورگیر خواهد بود.

دکوراسیون اتاق نشیمن جمع و جور آپارتمانی
اتاق نشیمن دلباز یا کفپوش مرمری

همانطور که گزینش خانه ای در روستا (ویلایی) به منظور دوری از شهرنشینی و روزمرگی صورت می گیرد، در طراحی دکوراسیون داخلی آن نیز، راهکارهایی موجود است که تناسب و نظام بندی آن با طبیعت  حفظ شود. همانطور که پیداست، استفاده از رنگ روشن در سقف و رنگ سبز در دیواها، در کنار  رنگ  پرده ها و مبلمان توانسته است نمای بیرونی را تا خانه امتداد داده و دکوراسیون اتاق نشیمن را نیز همآهنگ با فضا قرار دهد.

دکوراسیون اتاق نشیمن جمع و جور آپارتمانی
دکوراسیون لوکس اتاق نشیمن منزل با مبلمان چرمی در کنار شمینه
طبقه بندی:
برچسب ها: دکوراسیون، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون اتاق نشیمن، دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک، دکوراسیون اتاق نشیمن بزرگ، دکوراسیون داخلی منزل،

تاریخ : چهارشنبه 4 تیر 1393 | 03:04 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات