تبلیغات
مبلمان | مبلمان اداری | مبلمان منزل و آشپزخانه - طراحی دفتر کار خانگی

وجود یك دفتر كار خانگی در اغلب خانه های امروزی یك ضرورت است ، نه فقط به منظور انجام امور كاری بلكه به این دلیل كه در اكثر منازل دست كم یك كامپیوتر كه یكی از وسایل ارتباطی مهم عصر ما است وجود دارد. به دلیل وجود كامپیوتر امروزه بسیاری از افراد می توانند تمام یا بخشی از كار خود را در منزل و فقط از طریق اینترنت و پست الكترونیكی انجام دهند. جای دادن دستگاه كامپیوتر و ملزومات آن و گاه نمابر خود به یك دفتر كار كوچك نیاز دارد.

دفتر كار خانگی
وجود یك دفتر كار خانگی در اغلب خانه های امروزی یك ضرورت است

با اختصاص یك میز در گوشه ای از خانه می توان چنین فضایی را تامین كرد اما توجه داشته باشید برای این منظور میز خیلی كوچكی را به این دلیل كه مثلاً در فرورفتگی دیوار جا می گیرد انتخاب نكنید بلكه اندازه های میز را با توجه به ابعاد وسایلی كه باید روی آن چیده شود در نظر بگیرید، با اندازه گیری مانیتورتان شروع كنید، سپس به این اندازه ها جای لازم برای سایر وسایل و تحرك كافی خودتان را نیز بیفزایید.

دفتر اتاق نشیمن دوست داشتنی

در این دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک می تواند دفتر کار را در خود جا دهید، استراحت و سرگرمی بدون احساس درهم ریختگی از ویژگی های این اتاق است. در این اتاق اثاثیه به صورتی هوشمندانه و با سلیقه قرار داده شده است.

دفتر كار خانگی
دفتر کار در اتاق نشیمن

این دفتر کار شکیل و کاربردی زمان کار را لذت بخش می سازد. قسمت های کوچک میز کار (شامل قسمت بندی های مجزا، گوشه های میز و قفسه بندی) اغلب فضای زیادی برای ذخیره دارد. این قسمت های تکه ای برای خانواده ها مناسب هستند چون هر قسمت می تواند برای یک نفر باشد و همچنین قابل دوباره آراستن است.

دفتر كار خانگی
دفتر کار شکیل و کاربردی زمان کار را لذت بخش می سازد
طبقه بندی: دکوراسیون و چیدمان، دکوراسیون داخلی منزل،
برچسب ها: دکوراسیون، دکوراسیون داخلی، دکوراسیون چیدمان، دفترکار خانگی، طراحی دفترکار خانگی،

تاریخ : شنبه 17 خرداد 1393 | 01:33 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات