تبلیغات
مبلمان | مبلمان اداری | مبلمان منزل و آشپزخانه - شکل ها و سبک های نیمکت آشپزخانه

اتاقکی
دکوراسیون آشپزخانه این اتاقک کوچک و راحت در واقع نیمکتی است که فضای زیبایی برای صرف وعده های غذایی فراهم می کند. ولی بخاطر ثابت بودن کل اتاقک و یک پایه نبودن میز وسط، فقط برای چهار نفر ظرفیت دارد و بیش از این تعداد در اتاقک جا نمی گیرد. این مدل نیمکت برای دکوراسیون آشپزخانه هایی مناسب است که مساحت آشپزخانه زیاد است و مشکل کم جا بودن وجود ندارد.
یو شکل:
این نیمکت زیبا برای چند نفر ظرفیت دارد. همچنین فضایی صمیمی و آرام برای یک مهمانی کوچک دارد. ولی مشکل این نیمکت برای کاربرد روزانه این است که نفرات کناری هر بار باید از جایشان بلند شوند تا نفرات وسطی بتوانند خارج شوند. این مدل برای آشپزخانههایی مناسب است که میز مستطیلی در آنها جا بگیرد.

نیمکت های یو شکل در آشپزخانه

منحنی
دکوراسیون آشپزخانه و این نیمکت منحنی برای خانواده هایی مناسب است که می خواهند تعداد زیاد را در فضایی کوچک جا دهند. ولی مشکل دسترسی برای این نیمکت هم وجود دارد. این مدل نیمکت برای فضاهایی مناسب است که میز گرد در آنها جا بگیرد.

دکوراسیون آشپزخانه و نیمکت های آن

راست:
اگر دوست دارید بتوانید در آشپزخانه خود فضایی برای نشستن داشته باشید، یک نیمکت صاف و راست به خصوص در کنار پنجره و منظره ای زیبا، گزینه ای عالی است. این مدل نیمکت برای آشپزخانه ای مناسب است که فضای دراز و باریک دارد.

دکوراسیون آشپزخانه،نیکت های آشپزخانه
نیمکت مناسب برای فضاهای بلند در آشپزخانه

نیمکت با پشتی منحنی:
نیمکتی که پشتی گرد دارد را می توان به زیبایی جا داد و راحتی بیشتری برای افراد فراهم می کن و هیچ کس در گوشه مبل احساس ناراحتی نخواهد کرد. این نیمکت زمانی مناسب است که نیاز باشد جا برای افراد بیشتری باز شود.

دکوراسیون آشپزخانه،نیکت های آشپزخانه
نیمکت با پشتی منحنی
طبقه بندی: دکوراسیون و چیدمان، دکوراسیون داخلی منزل،
برچسب ها: دکوراسیون، دکوراسیون آشپزخانه، آشپزخانه، دکور آشپزخانه، نیمکت های آشپزخانه، نیمکت یو شکل،

تاریخ : دوشنبه 26 خرداد 1393 | 01:52 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات