تبلیغات
مبلمان | مبلمان اداری | مبلمان منزل و آشپزخانه - نکته هایی که باید در دکوراسیون اتاق خواب رعایت کرد

مکان قرار گیری اتاق خواب

اولین دغدغه شما درباره اتاق خواب جدیدتان احتمالا مكان قرارگیری آن است. تصمیم در این مورد شاید مهم‌ترین تصمیمی است كه در این فرایند خواهید گرفت. شاید بخواهید بدانید كه اگر اتاق خواب شما در طبقه همكف نیست چگونه با مناظر پیرامونی ارتباط پیدا می كند. هم‌چنین به دنج ماندن اتاق خواب و ایجاد هماهنگی چیدمان بین اتاق خواب تان و دیگر قسمت های خانه هم توجه کنید .

دکور اتاق خواب،دکوراسیون اتاق خواب
دکور اتاق خواب

با اضافه‌كردن یك اتاق خواب بزرگ به این خانه، معمار آن یك مسیر زیبا را در كنار این خانه طراحی كرد كه مكملی برای اتاق خواب جدید این خانه بود و منظره زیبایی برای آن اجاد كرد.  

دسترسی به فضاهای بیرونی در اتاق خواب

وقتی محل قرارگیری اتاق خواب جدید خود را تعیین كردید، اكنون نوبت به دسترسی به فضاهای بیرونی میرسد. در گذشته دسترسی مستقیم از اتاق خواب به فضای خارجی خانه خیلی متداول نبود. اما امروزه مردم ترجیح می دهند اتاق خواب اصلی در طبقه همكف باشد و یكی از درهای آن به پاسیو و باغ باز شود.
این اتاق خواب سنتی لوكس دارای یك در پنهان است كه از طریق آن میتوان به پاسیوی مجلل كه دارای یك شومینه فوق‌العاده زیباست رفت.

دکور اتاق خواب،دکوراسیون اتاق خواب
دسترسی به فضاهای بیرونی در اتاق خواب

وجود پنجره ها در اتاق خواب

پس از درها، مسئله اصلی شما پنجره‌ها خواهند بود. مطالعات نشان میدهد اتاق تیره كیفیت خواب را بهتر میكند. اما به یاد داشته باشید كه شما همیشه خواب نیستید پس ایجاد تعادل میان روشنی و تیرگی نیازمند یك برنامه‌ریزی دقیق است.
در این اتاق خواب بسیار مدرن و شیك، پرده‌های رُل‌شونده بسیار هوش‌مندانه پنهان شده‌اند: آن‌ها به درون چهارچوب موجود در بالای پنجره‌ها رفته‌اند.

طبقه بندی:
برچسب ها: دکوراسیون، دکوراسیون و چیدمان، دکور اتاق، دکور اتاق خواب، دکوراسیون اتاق خواب،

تاریخ : یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 | 01:00 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات