تبلیغات
مبلمان | مبلمان اداری | مبلمان منزل و آشپزخانه - طراحی آشپزخانه کوچک در منزل

امروز آشپزخانه‌ها تبدیل به مركز فعالیت‌های خانوادگی شده‌اند و برای برخی از ما كه آشپزخانه كوچكی داریم ممكن است این مسئله تبدیل به عقده حقارت شود. اكنون زمان خوبی است كه بر روی مزایای یك آشپزخانه كوچك تمركز كنیم و قابلیت‌های آن را مرور كنیم و برخی از فوت و فن‌های طراحان برای بزرگ‌تر نشان دادن آشپزخانه را با شما به اشتراك بگذاریم.

طراحی آشپزخانه کوچک ,دکوراسیون آشپزخانه های کوچک
دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

شما طراحی Uشكل را در بسیاری از خانه‌های چندبخشی ویكتوریایی  و نیز آپارتمان‌های جدید شهری می‌بینید. این نوع طراحی یك فضای سه‌گوش ایده‌آل را برای كار ایجاد می‌كند كه در آن فاصله میان سه نقطه اصلی (یخچال، سینك، اجاق گاز) در بهترین حالت خود است و میزان پیاده‌روی میان این سه نقطه در طول زمان پخت‌وپز  كاهش می‌یابد.

دکوراسیون آشپزخانه ای که کابینت کمی دارد

در آشپزخانه‌ای كه كابینت‌های كمی دارد و فضای كف آن محدود است، باید بر روی پیش‌خان‌ها و دیوار پشتی كابینت‌ها در طول بازسازی سرمایه‌گذاری كرد. با این كار می‌توانید بدون هزینه زیاد از بهترین مواد و مصالح استفاده كنید.

طراحی آشپزخانه کوچک ,دکوراسیون آشپزخانه های کوچک
چیدمان و دکوراسیون آشپزخانه

اگر فكر می‌كنید كه داشتن آشپزخانه كوچك به معنی فراموش كردن استفاده از قفسه‌های بدون در و نیز نداشتن كابینت‌ها فوقانی است به عكس بالا نگاهی بیاندازید. این مسئله كاملا به تعداد افرادی كه معمولا در آشپزخانه حضور پیدا می‌كنند و میزان فضاهای نگهدارنده مورد نیاز شما بستگی دارد. پس از این‌كه در مورد ظروف غیرضروری و وسایلی كه باید به انباری بروند تصمیم‌ گرفتید، فقط فضای فوقانی یكی از دیوارها را به كابینت‌های بالایی اختصاص دهید. با این كار فضا بازتر به نظر می‌رسد و نور بیش‌تری وارد آشپزخانه كوچك شما می‌شود.

طراحی آشپزخانه کوچک ,دکوراسیون آشپزخانه های کوچک
دکوراسیون آشپزخانه کوچک
طبقه بندی:
برچسب ها: آشپزخانه، آشپزخانه کوچک، دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه، کابینت در آشپزخانه،

تاریخ : پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 | 12:34 ب.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات