امروز آشپزخانه‌ها تبدیل به مركز فعالیت‌های خانوادگی شده‌اند و برای برخی از ما كه آشپزخانه كوچكی داریم ممكن است این مسئله تبدیل به عقده حقارت شود. اكنون زمان خوبی است كه بر روی مزایای یك آشپزخانه كوچك تمركز كنیم و قابلیت‌های آن را مرور كنیم و برخی از فوت و فن‌های طراحان برای بزرگ‌تر نشان دادن آشپزخانه را با شما به اشتراك بگذاریم.

طراحی آشپزخانه کوچک ,دکوراسیون آشپزخانه های کوچک
دکوراسیون آشپزخانه های کوچک

شما طراحی Uشكل را در بسیاری از خانه‌های چندبخشی ویكتوریایی  و نیز آپارتمان‌های جدید شهری می‌بینید. این نوع طراحی یك فضای سه‌گوش ایده‌آل را برای كار ایجاد می‌كند كه در آن فاصله میان سه نقطه اصلی (یخچال، سینك، اجاق گاز) در بهترین حالت خود است و میزان پیاده‌روی میان این سه نقطه در طول زمان پخت‌وپز  كاهش می‌یابد.


ادامه مطلب

طبقه بندی:
برچسب ها: آشپزخانه، آشپزخانه کوچک، دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون و چیدمان آشپزخانه، کابینت در آشپزخانه،

تاریخ : پنجشنبه 25 اردیبهشت 1393 | 12:34 ب.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات

داشتن دکوراسیون آشپزخانه جدید و مدرن در هر خانه های می تواند جذابیت های بسیاری برای اعضای خانه داشته باشد امروز قصد داریم شما را با چند طراحی متفاوت از جدیدترین دکوراسیون های آشپزخانه آشنا سازیم. نیاز به استفاده از دکوراسیون های جدید و مدرن در خانه های امروزی نیازی طبیعی برای ساکنین مناطل مختلف است.

آشپزخانه مدرن،عکس آشپزخانه های مدرن
جدیدترین دکوراسیون های آشپزخانه

حتما می دانید که با طراحی مدرن و اصولی دکوراسیون ها می توان ارزش مادی و معنوی ساختمان ها را تا حد چشم گیری افزایش داد در واقع استفاده از دکوراسیون های برتر سرمایه گذاری برای دست یافتن به ثروت مادی و معنوی بیشتر است. در ادامه با مشاهده جدیدترین دکوراسیون های آشپزخانه 2014 ما را همراهی نمایید.

آشپزخانه مدرن،عکس آشپزخانه های مدرن
جدیدترین دکوراسیون های آشپزخانه

ادامه مطلب

طبقه بندی: دکوراسیون و چیدمان، دکوراسیون داخلی منزل،
برچسب ها: دکوراسیون، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون آشپزخانه، دکوراسیون مدرن آشپزخانه،

تاریخ : یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 | 01:59 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات

مبلمان اداری باید راحت باشد

صندلی‌های اداری نقش مهمی در حفظ سلامت و راحتی کارمندانی دارند که ساعت‌ها وقت صرف نشستن پشت کامپیوتر می‌کنند و هنگام انتخاب، توجه خاص خود را می‌طلبند. 
- صندلی باید استاندارد بوده و با توجه به فیزیک و قد افراد انتخاب شود. 
- برای حمایت از پشت، ارتفاع و عمق آن مورد توجه قرار بگیرد. 
- ارتفاع آن قابل تنظیم باشد. 
- یک صندلی خوب اداری باید تکیه‌گاهی مطمئن و راحت برای بدن ایجاد کند. 
- مناسب نوع وظایف باشد.

دکوراسیون اداری،پارتیشن اداری
اصول انتخاب مبلمان اداری

- پشتی صندلی اداری باید راحت باشد ، گودی کمر و گردن را بپوشاند.از ناحیه کمر، سر و شانه‌ها محافظت ‌کند و تکیه‌گاه ستون فقرات باشد تا وزن و فشار روی قسمت‌های مختلف بدن تقسیم شده، به یک نقطه آسیب نرسد. 
با نشستن روی صندلی غیر استاندارد، چاره‌ای جز بیش از حد خم شدن و جلو نشستن که باعث درد و ناراحتی در قسمت‌های کمر و گردن و در درازمدت دیسک کمر می‌شود، نیست. 
خستگی، درد و گرفتگی عضلات گردن، درد مفاصل زانو و آرنج، خستگی شانه‌ها، گودی کمر، درد ستون فقرات، کمردرد و از بین رفتن تناسب اندام یا به دلیل بد نشستن روی صندلی یا نشانه غیراستاندارد بودن آن است که باید هرچه زودتر فکری به حال آن شود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: دکوراسیون و چیدمان،
برچسب ها: دکور، دکوراسیون، دکوراسیون اداری، چیدمان اداری، صندلی اداری، مبلمان اداری،

تاریخ : یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 | 01:04 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات

مکان قرار گیری اتاق خواب

اولین دغدغه شما درباره اتاق خواب جدیدتان احتمالا مكان قرارگیری آن است. تصمیم در این مورد شاید مهم‌ترین تصمیمی است كه در این فرایند خواهید گرفت. شاید بخواهید بدانید كه اگر اتاق خواب شما در طبقه همكف نیست چگونه با مناظر پیرامونی ارتباط پیدا می كند. هم‌چنین به دنج ماندن اتاق خواب و ایجاد هماهنگی چیدمان بین اتاق خواب تان و دیگر قسمت های خانه هم توجه کنید .

دکور اتاق خواب،دکوراسیون اتاق خواب
دکور اتاق خواب

با اضافه‌كردن یك اتاق خواب بزرگ به این خانه، معمار آن یك مسیر زیبا را در كنار این خانه طراحی كرد كه مكملی برای اتاق خواب جدید این خانه بود و منظره زیبایی برای آن اجاد كرد.  


ادامه مطلب

طبقه بندی:
برچسب ها: دکوراسیون، دکوراسیون و چیدمان، دکور اتاق، دکور اتاق خواب، دکوراسیون اتاق خواب،

تاریخ : یکشنبه 7 اردیبهشت 1393 | 01:00 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات

امروزه مدل های زیبا و متنوعی برای پوشش کف خانه وجود دارد و براحتی می توانید مدل های جدید را در اینترنت ببینید و مدل مورد نظرتان را انتخاب کنید.

کف پوش،پارکت،کف پوش چوبی
دکور کف اتاق

هنگام خرید کف پوش در ابتدا باید تصمیم بگیرید که چه نوع کف پوشی می خواهید؛ کف پوش های چوبی محکم یا کف پوش های مرمری و شیشه ای. البته در انتخاب کف پوش حتما به کیفیت آن ها هم توجه داشته باشید


ادامه مطلب

طبقه بندی:
برچسب ها: دکور، دکوربندی، دکوربندی کف اتاق، دکور کف اتاق، دکوراسیون و چیدمان، دکوراسیون کف اتاق،

تاریخ : دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 | 01:32 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات

اولین نکته ای که در ارتباط با دکور اتاق خواب باید به آن توجه داشت این است که چگونه می توان این فضا را به محیطی آرامش بخش تبدیل کرد. آرامش و تولید آن در اتاق خواب مهم ترین عاملی است که در دکور این بخش از خانه باید محور قرار بگیرد. عوامل ایجاد آرامش در اتاق خواب را با در نظر گرفتن نرم سلیقه ای و با تکیه بر اصول روانشناسی می توان به شرح زیر طبقه بندی کرد. البته کاربرد این اصول بستگی مستقیمی به متراژ اتاق خواب شما دارد. اما در صورتی که اتاق خوابتان کوچک است و نمی توانید تمام این اصول را در آن پیاده کنید نگران نباشید. در ادامه مطالب نکاتی کاربردی در خصوص دکور اتاق خواب های کوچک نیز ارائه می شود.

دکور،دکوربندی،دکور اتاق خواب
دکور بندی اتاق خواب های کوچک

جانمایی وسایل در اتاق خواب

نحوه جانمایی وسایل در اتاق خواب اولین شرط اساسی برای یک دکور اصولی است. در این میان اینکه تخت خواب در کجای اتاق قرار می گیرد از سایر وسایل اهمیت بیشتری دارد. اگر اتاق خواب دارای پنجره است به توصیه روان شناسان بهتر است تخت خواب به گونه ای قرار بگیرد که در سمت راست پنجره باشد تا هنگام بیدار شدن انرژی مثبت فضای بیرون به شما منتقل شود.


ادامه مطلب

طبقه بندی: دکوراسیون و چیدمان، دکوراسیون داخلی منزل، دکوراسیون اتاق خواب،
برچسب ها: دکور، دکوراسیون، دکوراسیون اتاق خواب، دکوربندی، دکوربندی اتاق خواب،

تاریخ : دوشنبه 1 اردیبهشت 1393 | 01:28 ق.ظ | نویسنده : بابک بنیاد | نظرات

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic